Hallinto
Milla Tolonen

Administration Manager

+358 44 787 9561 milla.tolonen@hermanit.fi
Tanja Kojola

HR Manager

+358 44 734 4202 tanja.kojola@kpo.fi
Myynti ja markkinointi
Juho Haapsaari

Sales Manager

+358 40 750 5113 juho.haapsaari@hermanit.fi
Asiakkuudenhallinta ja palvelutuotanto
Hanna Karjalainen

Customer Service Manager

+358 50 355 7579 hanna.karjalainen@hermanit.fi
Mika Väisänen

Service Production Manager

+358 40 579 0617 mika.vaisanen@hermanit.fi
Vesa Heikkinen

Service Manager

+358 44 787 9609 vesa.heikkinen@hermanit.fi
Olli Anttonen

System Architect

+358 44 537 4495 olli.anttonen@hermanit.fi
Samuli Kumpulainen

Senior Data Center Operations Specialist

+358 50 464 2651 samuli.kumpulainen@hermanit.fi
Ohjelmistoratkaisut
Kaj Päivärinta

Business Manager

+358 50 487 1526 kaj.paivarinta@hermanit.fi

Herman IT:n asiakastuki

Huolehdimme palvelimien viimeisimmistä tietoturvapäivityksistä sekä valvomme palvelinten kapasiteettia, varmistuksia ja suorituskykyä. Vastaamme palvelinympäristön toimivuudesta asiakkaan kanssa sovitun palvelutason mukaisesti. Asiantunteva henkilökuntamme ja tehokkaat työkalut varmistavat nopean reagointimme kaikkiin mahdollisiin ongelmatilanteisiin jo ennen kuin niitä ehtii tapahtua. Noudatamme palvelutuotannossamme ITIL:n parhaita käytänteitä, jonka avulla palvelujen tuottamiseen tarvittavia prosesseja voidaan johtaa tehokkaasti.

Tukemme palvelee:

Ma – Pe 08:00 – 16:00
tuki @ hermanit.fi
+358 50 597 5381 (Ainoastaan tukipuhelut tähän numeroon)

Laskutusosoite

Vastaanotamme pääasiassa verkkolaskuja. Laskutusosoitteet löydät alta:

Verkkolaskutusosoite (OVT-tunnus): 003723926906
Operaattori: Basware Oyj
Operaattorin osoite: BAWCFI22

Herman IT Oy
Ostolaskut
PL 123
87101 KAJAANI