Hallinto
Milla Tolonen

Administration Manager

+358 44 787 9561 milla.tolonen@hermanit.fi
Tanja Kojola

HR Manager

+358 44 734 4202 tanja.kojola@kpo.fi
Myynti ja markkinointi
Juho Haapsaari

Sales Manager

+358 40 750 5113 juho.haapsaari@hermanit.fi
Asiakkuudenhallinta ja palvelutuotanto
Hanna Karjalainen

Customer Service Director

+358 50 355 7579 hanna.karjalainen@hermanit.fi
Mika Väisänen

Service Production Manager

+358 40 579 0617 mika.vaisanen@hermanit.fi
Vesa Heikkinen

Service Manager

+358 44 787 9609 vesa.heikkinen@hermanit.fi
Olli Anttonen

System Architect

+358 44 537 4495 olli.anttonen@hermanit.fi
Samuli Kumpulainen

Senior Data Center Operations Specialist

+358 50 464 2651 samuli.kumpulainen@hermanit.fi
Ohjelmistoratkaisut
Kaj Päivärinta

Business Manager

+358 50 487 1526 kaj.paivarinta@hermanit.fi

Herman IT:n Service Desk

Kun tarvitset tukea palveluidemme käytössä, voit aina kääntyä Service Deskimme puoleen. Tätä kautta saat yhteyden osaaviin asiantuntijoihimme.

Parhaiten asiasi etenee kun avaat meille siitä tiketin Service Deskiimme, jonka löydät HIT Asiakasportaalista.

Service Desk palvelee:

Ma – Pe 08:00 – 16:00
servicedesk @ hermanit.fi
+358 50 597 5381 (Ainoastaan tukipuhelut tähän numeroon)

Laskutusosoite

Vastaanotamme pääasiassa verkkolaskuja. Laskutusosoitteet löydät alta:

Verkkolaskutusosoite (OVT-tunnus): 003723926906
Operaattori: Basware Oyj
Operaattorin osoite: BAWCFI22

Herman IT Oy
Ostolaskut
PL 123
87101 KAJAANI