Herman IT Yhteystiedot

Tältä sivulta löydät yhteyshenkilömme, tuen yhteystiedot ja laskutusosoitteemme.

Hallinto
Milla Tolonen

Development and Quality Assurance Manager

+358 44 787 9561 milla.tolonen@hermanit.fi
Tanja Kojola

HR Manager

+358 44 734 4202 tanja.kojola@kpo.fi
Myynti ja markkinointi
Matias Ylitalo

Sales Manager

+358 44 787 9779 matias.ylitalo@hermanit.fi
Arto Mustonen

Account Executive

+358 440 23 5115 arto.mustonen@hermanit.fi
Asiakkuudenhallinta ja palvelutuotanto
Hanna Karjalainen

Customer Service Director

+358 50 355 7579 hanna.karjalainen@hermanit.fi
Mika Väisänen

Service Production Manager

+358 40 579 0617 mika.vaisanen@hermanit.fi
Vesa Heikkinen

Service Manager

+358 44 787 9609 vesa.heikkinen@hermanit.fi
Olli Anttonen

System Architect

+358 44 537 4495 olli.anttonen@hermanit.fi

Herman IT:n Service Desk

Kun tarvitset tukea palveluidemme käytössä, voit aina kääntyä Service Deskimme puoleen. Tätä kautta saat yhteyden osaaviin asiantuntijoihimme.

Parhaiten asiasi etenee kun avaat meille siitä tiketin Service Deskiimme, jonka löydät HIT Asiakasportaalista.

Service Desk palvelee:

Ma – Pe 08:00 – 16:00
servicedesk @ hermanit.fi
+358 50 597 5381 (Ainoastaan tukipuhelut tähän numeroon)

Laskutusosoite

Verkkolaskutusosoite (OVT-tunnus): 003723926906
Operaattori: Maventa Oy

Mikäli ette pysty lähettämään laskuja sähköisesti, paperiset ostolaskut voitte toimittaa osoitteella:

Herman IT Oy
23926906
PL 100
80020 Kollektor Scan